Početna stranica > Kontaktirajte nas
Tel: +86-29-86105123
Faks: +86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Adresa: Rm 10802, blok B, Kairui zgradu, Xian ekonomski razvoj Zone, u Kini.
Menadžer

Menadžer: Eva Hui

Email:Eva@rejeegroup.com

Rukovodilac prodaje

Prodaje izvršni: Natali

Email: Natalie@rejeegroup.com

Predstavniku prodaje

Predstavniku prodaje: Erik

Email:Eric@rejeegroup.com


Prodaje predstavnik: Vincent

Email:Vincent@rejeegroup.com


Prodaje vesti

Prodaje vesti: Ema

Email:Emma@rejeegroup.com

Prodaje vesti: Thomas

Email:Thomas@rejeegroup.com

After sale servis

After sale servisa: Jason.

Email:Jason@rejeegroup.com


After sale servisa: Kevin.

Email:Kevin@rejeegroup.com


Stručni štab

Tehničkog osoblja: Alan

Email:Technical@rejeegroup.com


Blagajnik

Blagajnik: Julia

Email:Julia@rejeegroup.com




Proizvodi